اصفهان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی

چه کسی میتواند ادعا کند زیبا ترین شهر جهان را دیده است . بی آنکه اصفهان را دیده باشد .آندره مارلو

شهرک سپهر اصفهان
 
 
مدرن ترین شهرک مسکونی ایران
 
 
سومین هایپر مارکت اصفهان در این شهرک

 

موقعیت پروژه برجهای مسکونی سپهر در محدوده ی جنوب غربی شهر اصفهان در زمینی با وسعت بالغ بر 60000 متر مربع با چشم اندازی زیبا واقع گردیده است. این مجموعه به صورت 3 بلوک تیپ ستاره ای شکل و 14 بلوک تیپ U در قالب دو مجموعه هلالی شکل با واحدهای یک خوابه تا چهار خوابه طراحی شده است.

پیش بینی فضاهای تجاری، ورزشی، آموزشی، فرهنگی، پزشکی و خدماتی از ویژگی های ممتاز این مجموعه             می باشد.

این مجموعه دارای 1733 واحد می باشد و طبق آخرین استانداردهای روز دنیا و با در نظر گرفتن سبک زندگی و فرهنگ ایرانی و تلفیق آن با شیوه های مدرن معماری توسط معماران داخلی مجرب طراحی شده است و با استفاده از تجهیزات و مصالح جدید، با کیفیت و زیبا اجرا می شوند به طوریکه صاحبان این واحدها از طراحی و ساخت داخلی و تزئینات آن شوک زده می شوند.

: جهت تأمین بخشی از انرژی های مورد نیاز نیروگاه برقی تأسیس میشود

 

استفاده می گردد. خیام باشی از جمله مشخصات فنی پروژه را مجهز کردن واحدها و بلوکها به سیستم های اعلام و اطفاء حریق، نصب دوربینهای مدار بسته درلابی های اصلی و طبقات و پارکینگها و مشاعات، پیش بینی شوتینگ

زباله جهت جع آوری و دفع زباله کلیه بلوکها و طبقات، پیش بینی مصالح نازک کاری هماهنگ  با  مبحث  نوزدهم

مقررات ملی ساختمان و سازمان بهینه سازی مصرف سوخت از جمله اجرای پنجره های دوجداره و دیوارهای دو جداره عایق صوت و حرارت، سیستمهای کنترلی ورود و خروج با کارتهای الکترونیک، آسانسور مدرن با سرعتهای بالا جهت حمل بیمار و باربری سریع و تسهیلات در حمل و نقل و اسباب کشی ساکنین، طراحی و اجرای ورزشگاه و خدمات ورزشی از جمله استخر سرپوشیده با سونا و جکوزی، سالن بدنسازی و ایروبیک و بیلیارد، رستورانهای مرکزی و فضای سبز برشمرد.

 طراحی و اجرای بازارچه، هایپرمارکت، شعب بانک، دفاتر خدمات ارتباطی، و مراکز آموزشی مهد کودک، دبستان و راهنمایی بهمراه مراکز فرهنگی و مذهبی از دیگر امکانات این پروژه می باشد.

 

 

 

 

 

 

.

برجهای مسکونی سپهر

برجهای مسکونی سپهر

 

 

 

 

 

برجهای مسکونی سپهر


اعلام آمادگی ایمیدرو برای سرمایه گذاری در قطب سوم

جی موتور اصفهان به عنوان سومین قطب خودرو سازی ایران پس از سایپا و ایران

 خودرو وارد مرحله تازه ای شد

شرق اصفهان . شاهین شهر . میمه

مکان های احداث پروژه

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) برای سرمایه گذاری در ایجاد قطب سوم خودروسازی کشور اعلام آمادگی کرد.

سال گذشته وزیر صنایع و معادن وقت در ابلاغی به رییس هیات عامل ایدرو، دستور برنامه ریزی برای ایجاد قطب سوم خودروسازی کشور در اصفهان را صادر کرد. از آن زمان تاکنون اقدامات مقدماتی در این زمینه صورت گرفته که در جدیدترین رویداد در این زمینه، چگونگی تامین سرمایه لازم برای ایجاد قطب سوم خودروسازی کشور در مرحله تصمیم گیری نهایی قرار دارد.
طبق جدید ترین اطلاعات به دست آمده ایمیدرو نیز آمادگی خود جهت سرمایه گذاری دراین طرح را اعلام کرده است.
پیش از این سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، آمادگی خود جهت سرمایه گذاری در این طرح را اعلام کرده بود.
ظاهرا در سفر آتی رییس ایمیدرو به اصفهان یکی از موارد گفت وگو، چگونگی مشارکت این سازمان توسعه ای در قطب سوم خودروسازی کشور خواهد بود. در حال حاضر تشکیل شرکت سهامی عام، پذیره نویسی و جذب سرمایه های خرد و کلان، شروع کار با مشارکت چند سرمایه گذار و پس از آن جذب سرمایه های عام و همچنین سرمایه گذاری مشترک سرمایه گذاران بخش خصوصی با سازمان های توسعه ای در این زمینه مطرح است. هم اکنون طرح مطالعاتی مکان یابی ایجاد قطب سوم خودروسازی کشور به پایان رسیده است. براساس نتایج این مطالعه، دو منطقه شاهین شهر و میمه و شرق اصفهان بیشترین شانس را برای میزبانی قطب سوم خودروسازی کشور دارند. زیربنای کلی قطب سوم خودروسازی کشور500 هکتار خواهد بود که حدود50 هکتار آن به ساختمان ها، تاسیسات و سایت های تولید اختصاص خواهد یافت

نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم مهر ۱۳۹۰ساعت 22:51 توسط علی|مطالب پيشين
» آدرس جدید وبلاگ
» راه اندازی بانجي جامپينگ.سورتمه كوهستان.زيب لاين ( روباه پرنده) بزودی در اصفهان
» نصب نقش برجسته داستان هاي قرآني در اصفهان
» آیین بهره برداری از مرکز گردشگری سلجوقی
» اینجا اصفهان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران زمین زیبا ترین شهر ایران
» موافقت با ساخت بیمارستان هزار تخته خوابی شهرک سلامت اصفهان
» تصاویری از محله نوستالوژیک جلفا اصفهان
» طرح اولیه پل عابر پیاده ناژوان
» شش پروژه عظیم در اردیبهشت ماه در اصفهان آغاز می شود
» کشف نشانه هایی از کاخ جهان نما در خیابان چهارباغ اصفهان

Design By : Pars Skin